Turbobit premium hesap mobil odeme

SMS ile nasıl premium alırım? 
7 günlük premium hesap için turbonet7  yazın ve 7979 a gönderin ücreti 27 TL'dir.
30 günlük premium hesap için turbonet30  yazın ve 7979 a gönderin ücreti 60 TL'dir.
180 günlük premium hesap için turbonet100  yazın ve 7979 a gönderin ücreti 120 TL
'dir. Gelen pini (premium kod) nasıl aktif edebilirim? 
Öncelikle Turbobit üyeliğimiz olmalıdır. Üyelik açmak için Turbobit.net adresini açalım ve sağ üst kısımdan "Kaydol" adlı butona tıklıyarak bir mail adresi ve şifre belirtelim ve kayıt olalım.
Resim 1 de kayıt için tıklanacak bölüm , Resim 2 de ise kayıt bilgileri alanlarını görebilirsiniz. 


 - Resim 1 -

 - Resim 2 -Bu sayfanın en üstünde bulunan tarifelerden tercih ettiğiniz gün/süre için (7-30-180 gün ) telefonunuzdan yazıldığı gibi sms gönderiyorsunuz ve vereceğiniz Onay dan sonra kodunuz yine sms olarak telefonunuza geliyor.

Kod tarafınıza ulaştıktan sonra ve siteyede giriş yapmak için B.U.R.A.Y.A tıklayın. 

Açılan sayfada hesabınıza girmiş olduğunuzu sağ üstten kontrol edin ( hesabınıza girmiş olmanız gerekmekte ) eğer Turbobit sitesinde hesabınız açık değilse sağ üstte bulunan "Giriş yap" sekmesinden sisteme giriş yapın, ve sağ üstte mail adresinizin göründüğünden yani hesabınızın açık olduğundan emin olun.

Son aşamada ise hesabımız açık durumda ve sayfanın EN ALT kısımda bulunan " Zaten bir Turbo erişim kodunuz var ise, lütfen bu kodu aşağıya yazın " altında bulunan kutuya telefonunuza gelen kodu girin ve sonrasında hemen sağında bulunan" Activate a premium code " butona tıklayın kod artık aktiftir. Aşağıda  Resim 3 te işlem yerlerini görebilirsiniz.

- Resim 3 -


Otomatik Çekim olur mu?  
Otomatik çekim kesinlikle söz konusu değildir. Premium hesap süreniz dolduktan sonra yukarıdaki işlemleri tekrar uygulayarak sadece siz isterseniz yenileme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.