0
SolidWorks 2019

SolidWorks 2019 / 64bit


Solidworks 2019, en karmaşık sorunları çözmeye yardımcı olacak zengin araç seçeneği ve hassas işlerinizi tamamlamanızı sağlayan gelişmiş özellikler sunar. Yeni özellikler, yenilikçi ürünlerinizi üretime daha hızlı hazırlamanız için ürün geliştirme sürecinizi iyileştirmenize yardımcı olur.

Solidworks 2019 Temel Özellikleri ve sürüm farklılıkları

Grafik Performansı SOLIDWORKS 2019 İle Güçleniyor
SOLIDWORKS 2019, büyük montajlar için önemli grafik performansı iyileştirmeleri ve optimize edilmiş görünüm değiştirme imkanıyla kullanıcıların daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlar.

SOLIDWORKS Visualize 2019'daki Yenilikler
Projelerinizi hazırlayın ve tamamı özel klavye kısayolları ile birleştirilen AI Denoiser, gerçek dünya fiziği, gelişmiş ölçülmüş malzemeler ve yeni video yapıştırmalarını kullanarak projelerinizin fotoğraf kalitesinde görüntülerini elde edin.

Topoloji Etüdü: Tasarım Gereksinimleriniz için İdeal Geometri
Tasarımlarınızda optimum topolojiyi elde etmek için ağırlık, kuvvet, güvenlik faktörü ve frekans kısıtlamalarını kullanın.

Fabrikasyon Ürünler İçin Tab ve Slot Unsuru İyileştirmeleri
Tab ve Slot unsuru artık çok daha fazla tasarım senaryosunda kullanılabilir. Daha fazla esneklik, daha fazla verimlilik demektir. Bu esneklik ise tasarımdan üretilen ürüne daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur.

Yenilikçi İşbirliği Araçları Tasarımı Hızlandırıyor
SOLIDWORKS 2019, daha hızlı ve daha kolay işbirliği yapmanıza yardımcı olacak birçok yeni ve yenilikçi araç sunar.

Konfigürasyon Desteği, Kullanım Kolaylığı ve Performans İyileştirmeleri
eDrawings iyileştirmeleri arasında WebGL teknolojisi ile veri erişimi, Malzeme Listesi Kesim Listesi konfigürasyonu ve Sağ Fare Düğmesi güncellemeleri yer alır.

eDrawings 2019 İle Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırın
eDrawings 2019, geliştirilmiş dosya desteği ve kurulum gerektirmeyen tasarım paylaşımı ile tedarik zincirinin tamamında kolay işbirliği sağlar.

Montajların Patlatılmış Görünümlerinin Oluşturulmasında Daha Fazla Esneklik
SOLIDWORKS 2019 ile montajınızı nasıl bir araya getireceğinizi artık daha hızlı ve kolay bir şekilde açıklayabilirsiniz.

Denetim Raporlarını Daha Esnek Biçimde Oluşturun
Karakteristikleri kolayca gruplandırın ve grupları ayırın. Karakteristiklerin alan konumunu; miktar, X ve Y konumları ve belirtme çizgileri gibi delik tablolarında bulunan bilgileri otomatik olarak çıkartın.

Büyük ve Karmaşık Montaj Modellerini Daha Hızlı Basitleştirin
SOLIDWORKS 2019'a eklenen yeni Silhouette Defeature seçeneği iyileştirmesi, montajları basitleştirme işlemini önemli ölçüde hızlandırır.

Önemli Tasarım Bilgilerinizi Model Üzerinden İletin
SOLIDWORKS MBD 2019, Sac Levha detaylandırmaları için destek sağlayarak fikri mülkiyetinizi daha iyi korur ve ölçülendirme şemalarını türetilmiş parçalara kopyalama özelliği sunar

Mesh ve Taranmış Veriler İle Yeni Tasarım Özellikleri
SOLIDWORKS 2019, Dilimleme ve 3D Doku gibi yeni araçlar sunarken Yansıtılmış Eğri ve Kısmi Pah iyileştirmeleri de parça modelleme iş akışlarınızı basitleştirir.

SOLIDWORKS 2019 Treehouse İyileştirmeleri
SOLIDWORKS dışında SOLIDWORKS montaj yapılarını inşa etme, görüntüleme ve yönetmeye yönelik bağımsız uygulama olan SOLIDWORKS Treehouse, bazı yeni özelliklerle iyileştirildi.

Basitleştirilmiş Montaj İş Akışları
Ortak iş akışlarını hızlandıran bir dizi iyileştirme sayesinde SOLIDWORKS'te montajlarla çalışmak, artık hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı.

SOLIDWORKS 2019'daki Teknik Resim İyileştirmeleri
SOLIDWORKS 2019'da tasarım detaylandırmanızı daha hızlı ve daha kolay hale getirecek birçok iyileştirme bulunuyor.

Büyük Montajlarda Gelişmiş Performans
Büyük ve karmaşık montajlarda performansı artırmak için SOLIDWORKS 2019'a birçok yeni iyileştirme eklenmiştir.

SOLIDWORKS CAD'den YENİ Genişletilmiş Gerçeklik (XR) Dışa Aktarma Aracı
SOLIDWORKS projelerinizi etkileyici Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik ve Web deneyimleri sunacak şekilde yayınlayın!

Programlama Otomasyonunuzu ve MBD Verileri Kullanımınızı Geliştirin
Tornalanmış bileşenler için tolerans tabanlı işleme stratejileri uygulayın.

3D İşaretleme: İşbirliği İçin Yeni ve Mükemmel Bir Yol
Yeni 3D İşaretleme özelliğini kullanarak doğrudan 3D modelinize işaretler ve notlar ekleyin. Başlamak için modelinizi yönlendirmeniz yeterlidir. 3D işaretlemeler dosyayla birlikte kaydedilir ve çeşitli biçimlerde dışa aktarılabilir.

Frezeleme için Üretkenlik İyileştirmeleri
Her bir CNC makinesi için kural tanımlamak, belirli üretim iş akışları için standartlar oluşturur. Yaylar ve keskin köşeler için otomatik besleme hızı değişimleri, programlama sürecinde esneklik sağlar.

Yeni Tasarım Özellikleri
Yeni üretim teknolojisi, yeni tasarım fırsatları oluşturuyor.

En Yeni Teknolojiyle Yenilikçi, Yepyeni Tasarım Yöntemleri
Tasarım donanımları son yıllarda büyük değişiklik gösterdi. SOLIDWORKS, üretken olmanız ve bu yeni cihazlardan en iyi şekilde yararlanmanız için her adımda sizi desteklemek üzere bu donanımlarla birlikte gelişmiştir.

SOLIDWORKS 2019'da Kullanıcı Arayüzü İyileştirmeleri
SOLIDWORKS 2019, karmaşık süreçleri basitleştirir ve yaygın kullanılan komutları parmaklarınızın ucuna getirir.

SOLIDWORKS'ün Tasarımdan Üretime Uzanan Çözümü İçin Daha Fazla Güç
SOLIDWORKS 2019, SOLIDWORKS MBD, SOLIDWORKS CAM ve SOLIDWORKS Inspection'daki iyileştirmeler dahil olmak üzere SOLIDWORKS'ün Tasarımdan Üretime Uzanan Çözüm araçları için daha fazla güç sağlar.

Etiketler: SolidWorks 2019 full ucretsiz indir SolidWorks 2019 full SolidWorks 2019 ucretsiz indir Solidworks ucretsiz indir SolidWorks 2019 indir

Geri dön
Kategori: PROGRAM

Önerilen makaleler:

  • SolidWorks 2018SolidWorks 2018 / 64bit Solidworks 2018, programı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabilirsiniz. Kurulumda kullanmak istediğiniz dili seçebilirsiniz. Türkçe, almanca, ingilizce, fransızca vb.
  • SolidWorks 2017SolidWorks 2017 / 64bit Solidworks 2017, programı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabilirsiniz. Kurulumda kullanmak istediğiniz dili seçebilirsiniz. Türkçe, almanca, ingilizce, fransızca vb.
  • Solidworks 2015Solidworks 2015 / 64bit Solidworks 2015, programın çoklu dil desteği bulunur TÜRKÇE de kullanabilirsiniz..Kurulumu özelleştirme imkanı bulunmaktadır. Bu sürümde SADECE 64 bit olarak yayınlanmıştır
  • SolidWorks 2014Solidworks 2014 / 32-64bit Solidworks 2014 , temel olarak bir bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) olmasının yanında üzerinde barındırdığı test ve modül sistemleri sayesinde pek çok sektörde yoğun
  • Microsoft Office 2019 Pro Plus Türkçe Final (32-64 Bit)Microsoft Office 2019 Pro Plus Türkçe Final (32-64 Bit) Hemen hemen tüm bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmez programlarının başında yer alan Office programının 2019 versiyonu Türkçe dilinde hem 32
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.